We use cookies on our website to provide you with the best possible user experience. By continuing to use our website or services, you agree to their use. More Information.
OK
1 & 1 SSL Sertifikası
Güvenlik ve Güven
 • Hızlı ve Kolay Kurulum
  Kontrol merkezinizden sadece birkaç tık ile müşteri güvenini kazanın
 • Olağanüstü Güvenlik Maksimum koruma için Dünya standartlarında 256-bit SSL şifreleme
 • Yıldırım Hızında Doğrulama Hızlı doğrulama bugün web sitenizi güvenlik altına alabileceğiniz anlamına gelir
SSL without Wildcard Protect a domain (does not include subdomains)
SSL with Wildcard Protect a domain, incl. all subdomains

Recommended

Domain Validation (DV)

Organization Validation (OV)

Extended Validation (EV)

SSL Starter
SSL Business
SSL Premium

For private websites and blogs

For businesses and organizations

For e-commerce projects:
as secured as an online bank

$29.99/year
$69.99/year
$199.99/year
State and local taxes will apply. Click here for our General Terms and Conditions.
Geliştirilmiş Google Sıralamaları
SSL sertifikalarımız, müşterilere ve arama motorlarına güvenliği ciddiye aldığınızı göstererek web sitenizin Google arama sonuçlarında ilk sıralara çıkmasına yardımcı olur. Google'ın algoritması artık SSL sertifikasına sahip siteleri ödüllendiriyor, bu da sitenizin artık bir sertifika olmamasına gücünüzün yetemeyeceği anlamına geliyor.

Biz web siteniz için en uygun ve en iyi güvenlik protokollerini getirmek için GeoTrust ile işbirliği yapıyoruz.

Web sitenize GeoTrust mühürü ekleyerek müşterilerinize kişisel bilgilerini korumak için ek bir yol kat etmeye gönüllü olduğunuzu gösterin. Gururla taşıyın!

1 & 1 SSL sertifikasının artan avantajlarından yararlanın:
 • Güçlü 256-bit şifreleme web sitenizi dış tehditlere karşı korur.
 • Zahmetsiz doğrulama sürecimizle dakikalar içinde güvenlik
 • GeoTrust QuickSSL sertifikasıyla geliştirilmiş Google sıralaması sonuçları
 • 1 & 1 Kontrol paneliniz içinde birkaç tık ile iç rahatlığı
Konu ile ilgili SSS:

SSL Sertifikası

 • Bir SSL sertifikası nedir?

  SSL Güvenli Soket Katmanı anlamına gelir. İletişiminizi İnternet üzerinde şifrelendirilmiş biçimde taşıyan bir güvenlik protokolüdür. SSL şifreleme kredi kartı numaraları ya da kişisel bilgiler gibi hassas bilgileri korumak için yaygın olarak eTicaret sitelerince kullanılır. SSL sertifikaları bilgilerin gönderilmek istenen sunucuya bilgileri kurcalayabilecek üçüncü partilerin eline düşmeden ulaştırıldığından emin olur. SSL sertifikasına sahip siteleri tarayıcınızın adres çubuğunda korunmasız http URLsi yerine https ibaresi ve asma kilit ikonu gördüğünüzde tanıyabilirsiniz. 1 & 1 domaininiz için hızlı QuickSSL sertifikaları sunar, bir SSL sertifikası siparişi vermenin sizin için neden doğru bir seçim olduğunu keşfetmek için okumaya devam edin.
 • 1&1 web sitem için bir SSL sertifikası sipariş etmeli miyim?

  Bir SSL sertifikası sipariş etmek hem müşteriler ve arama motorları arasında web sitenizin itibarını artırmak için harika bir yoldur. 1 & 1'den SSL doğrulaması alma hızlıdır ve online işlemleriniz için tam güvenlik sunmaktadır - bu da üçüncü partilerin verilerinize erişmesi konusunda endişelenmenize gerek olmayacaktır anlamına gelir. Bir internet satış dükkânı ya da eTicaret sitesi işletiyorsanız, müşterilerinizin kredi kartı numarası ve diğer finansal bilgilerini dolandırıcılardan koruyabileceğiniz için SSL sertifikasını özellikle yararlı bulacaksınız ancak bir kural olarak tüm bir web siteleri geliştirilmiş güvenlilikten ve SSL sertifikasıyla özdeşleştirilen yüksek itibardan yararlanabilir.

  Dahası bir SSL sertifikasına sahip olmanın - müşteriler ve Google arama algoritması tarafından saygın olarak tanımlanan - güvenilir bir online marka oluşturmak için temel olduğunu göreceksiniz. İnternet üzerinden işlemleri tamamlarken, online alışveriş yapanlar güvenliksiz http adresler yerine https adresi ve asma kilit sembolü olan adreslere güveniyorlar. 1&1'den alacağınız bir SSL sertifikasıyla müşterilerinizde en yüksek seviyede güven duygusu oluşturabilirsiniz. Bu da her bir işleminizin güvenli olduğunu bilerek ürün ya da hizmetlerinizi güven içinde satabileceğiniz anlamına gelir.

  SSL sertifikalı web siteleri hassas bilgileri domaininizin ver tabanına yalnızca - doğru ve değişmemiş bir şekilde - aktardığı için siz de kendinizi müşterileriniz kadar güvende hissedeceksiniz. SSL sertifikaları düzeltmek için zaman ve para mal olacak gereksiz güvenlik ihlallerinin sitenizde oluşmasını önleyebilir. 1&1`de domaininizin güvenliğine yatırım yapmanın her zaman iyi bir fikir olduğunu düşünüyoruz. Neyse ki, 1&1 ile web siteniz için etkin ve uygun fiyatlı SSL sertifikası ile güvence altına almak hızlı ve çok kolay.
 • bir SSL sertifikası web sitemin Google sıralamasını iyileştirebilir mi?

  1&1 üzerinden bir SSL sertifikası sipariş etmenin en iyi yanı, bu işlemin web sitenizi müşteriler ve arama motorları arasında daha popüler hale getirmesidir. SSL sertifikası Google'ın algoritması tarafından bir kalite mühürü ve teminatı olarak tanınır ve bu da web sitenizin güvenliksiz sitelere kıyasla arama motorunun sonuçlarında daha üst sıralarda görüneceği anlamına gelir. Bu Google'da sizin hizmetlerinizi aratan müşteriler ile web sitenizin trafiğinin artmasının keyfini çıkaracağınız anlamına gelir - tek yapmanız gereken hassas bilgilerinin güvenliğinin sizin için en yüksek öneme sahip olduğunu göstermeniz. 1&1'den web siteniz için uygun fiyatlı bir SSL sertifikası almak kolaydır ve internet ortamında doğru sebeplerle fark edilirsiniz. Bu yüzden Web siteniz veya online işiniz hakkında endişeleriniz varsa ve sitenizin arama motorlarında görünürlüğünü artırmak istiyorsanız, SSL sertifikaları sizin için doğru tercih.
 • Ne tür SSL sertifikaları vardır ve ne için kullanılır?

  SSL sertifikaları arasından seçim yapılacak üç temel tür vardır; domain tabanlı sertifikalar, organizasyon tabanlı sertifikalar ve genişletilmiş doğrulama tabanlı sertifikalar. İhtiyaçlarınız için doğru sertifikayı seçmek web sitenize; boyutu, işlevi ve türüne bağlıdır. Belirli bir SSL sertifikası elde etmek için doğrulama işlemi süreci web sitenizin gerektirdiği şifreleme düzeyine bağlı olarak farklılık gösterir. 1&1'deki güvenlik sertifikaları size ve ziyaretçilerinize herkesi kapsayan bir iç rahatlığı sunar. Web siteniz ya da eTicaret işiniz ne kadar küçük ya da büyük olursa olsun 1&1 ihtiyaçlarınızı karşılamak için biçilmiş kaftan olan bir sertifikaya sahiptir. Ama bizimle SSL sertifikası sipariş etmeden önce kullanılabilen farklı sertifika türlerini ele alalım:

  1) Domain tabanlı sertifikalar: En yaygın ve kolayca elde edilebilecek tür sertifikalardır. Bunlar küçük web siteleri, bloglar, forumlar ve Intranet veya posta sunucuları için uygundur. Bir e-posta tabanlı doğrulama işlemi ile elde edilebilir. Bu durumda, doğrulama işlemini isteyen kişi, kendisine gönderilen e-postadaki aktivasyon linkine tıklayarak bu domainin kontrolünün kendisinde olduğunu doğrular.

  2) Organizasyon tabanlı sertifikalar: Hassas işlemler sırasında yüksek seviye bir şifreleme sundukları için online mağaza, şirket web siteleri veya Webmail için uygundur. Yukarıda belirtilen adımlara ek olarak buradaki doğrulama süreci, sertifika isteyen kişinin kimliğini doğrulamak için belge de gerektirir. Bu belgeler şirketinizin yasal olarak kayıtlı olduğunu gösteren banka kayıtları ya da benzer kanıtlar olabilir.

  3) Genişletilmiş doğrulama tabanlı sertifikalar: En sıkı doğrulama kriterlerini içerir ve en yüksek seviye şifreleme sunar. Ancak bu sertifikalar yalnızca kamu sicili altında bulunan web sitelerine verilir, yani genellikle kamu yetkililerince kullanılır. En kolay tanınabilen türde SSL sertifikasıdır çünkü web adresi tarayıcının adres çubuğunda yeşil ile vurgulanmıştır. Bu durumda, istekte bulunan kurum imzalanmış belgeleri ile birlikte ek olarak telefonda kimliklerini kanıtlamak zorundadır.
 • 1&1'de ne tür SSL sertifikası mevcuttur?

  1&1'deki SSL sertifikaları ya domain bazlıdır ya da organizasyon tarafından yetkilendirilir, bu da demek olur ki yetkilendirme hızlı ve güvenlidir. Sadece birkaç tıklamayla online işlemler için zırhlı bir sertifikalandırmaya sahip olur ve iç rahatlığına kavuşursunuz. Güvenliğinizin sürekliliğini sağlamak için 1&1 giriş seviyesi paketimizde DV (alan adı yetkilendirme) SSL'i ve daha gelişmiş paketlerimizde DV Wildcard ya da OV (organizasyon yetkilendirme) SSL'i sunar. Bu seçimlerinizi belirli gereksinimlerinize bağlı olarak uyarlayabileceğiniz anlamına gelir. Hangi SSL çözümünü seçerseniz, sertifikanız güçlü 256-bit SSL şifrelemeyle geliştirilmiştir, domaininize mümkün olan en yüksek seviye güvenliği sunar. Dünya çapındaki SSL sertifikalarımızla online işinizi kolaylıkla ve sitenize giren hassas bilginin güvenli olduğunu bilerek güvenle yürütürsünüz. Burada 1&1'de biz güvenliği sizin kadar ciddiye alıyoruz - bugün 3 paketimizi inceleyerek daha fazlasını keşfedin.
 • 1&1 alan adıma nasıl bir SSL sertifikası alabilirim?

  1&1'deki SSL sertifikaları domain bazlıdır, bu da demek olur ki yetkilendirme hızlı ve güvenlidir. Sadece birkaç tıklamayla online işlemler için zırhlı bir sertifikalandırmaya sahip olur ve iç rahatlığına kavuşursunuz. dünyanın en büyük ikinci SSL sertifikası sağlayıcısı GeoTrust enstitüsünden QuickSSL sertifikaları sunuyoruz. 1&1'den alacağınız sertifikanız güçlü 256-bit SSL şifrelemeyle geliştirilmiştir, domaininize mümkün olan en yüksek seviye güvenliği sunar. Dünya çapındaki SSL sertifikalarımızla online işinizi kolaylıkla ve sitenize giren hassas bilginin güvenli olduğunu bilerek güvenle yürütürsünüz. Sitenizde GeoTrust mühürünü sergilemek m 1&1'den aldığınız barındırma hizmetine bağlı olarak halihazırda bir SSL sertifikanız olabilir. Eğer değilse, 1&1'in ekonomik hosting paketleriyle birlikte, her zaman şaşırtıcı derecede ucuz bir SSL sertifikasını bizimle sipariş ederek web sitenizin itibarını artırabilirsiniz. Web siteniz için mükemmel domain-tabanlı SSL sertifikanızı bugün 1&1 Kontrol panelinden edinebilirsiniz. Yalnızca kontrol panelinize giriş yapın ve sertifikalandırmak istediğiniz domaininizi seçin, buradan hosting paketinize çeşitli ekstra özellik eklemeyi seçebilirsiniz. 'SSL sertifikası al' ı seçin ve online dükkanımıza yönlendirileceksiniz. Sertifikanızı sipariş ettikten sonra takımımız doğrulama sürecini başlatır. Yeni SSL sertifikanızı nasıl aktive edeceğinizi web sitenizle ilişkilendirilmiş olan e-posta adresinize gelen bir mail ile bilgilendirileceksiniz.
 • Chat
  Hotline