We use cookies on our website to provide you with the best possible user experience. By continuing to use our website or services, you agree to their use. More Information.
OK
1 & 1 İLE DİNAMİK WEB HOSTING
starting at $0.99/month
Hosting paketinizi hemen alın
 • Web sitenizi her zaman kişisel ihtiyaçlarınıza göre değiştirin
 • Metin ve görüntü yayınlayın, reklam verin, ürün ve hizmet satın ve web sitenizi mobil cihazlar için optimize edin.
 • 1&1 ile tüm web sitesi barındırma potansiyelinizi keşfedin
Hosting paketlerimizden birini seçin

Recommended

BASIC

UNLIMITED PLUS

UNLIMITED PRO

Perfect for dynamic web projects

Ideal for one or several big projects

Ideal for resource intensive web projects or online shops

12 months
7.99
$0.99/monththen $7.99/month
12 months
9.99
$4.99/monththen $9.99/month
12 months
14.99
$8.99/monththen $14.99/month
  • Top performance with up to 2.5 GB RAM, 1.25 GB always guaranteed

  • allows approx. 300 processes per minute

  • Equivalent to about 100 visitors per minute

  • Scalable up to Level 5 as needed with up to 19 GB RAM (approx. 1,500 processes per minute) from $1.99/month per level

   Learn More

  • 2 GB E-mail Storage per account

  • For the free domain offer, please choose from the following extensions:
   com, net, org, info, biz, website, club, me

  • Top performance with up to 6 GB RAM, 3 GB always guaranteed

  • allows approx. 600 processes per minute

  • Equivalent to about 200 visitors per minute

  • Scalable up to Level 5 as needed with up to 19 GB RAM (approx. 1,500 processes per minute) from $1.99/month per level

   Learn More

  • 2 GB E-mail Storage per account

  • For the free domain offer, please choose from the following extensions:
   com, net, org, info, biz, website, club, me

  • Top performance with up to 9 GB RAM, 4.5 GB always guaranteed

  • allows approx. 900 processes per minute

  • Equivalent to about 300 visitors per minute

  • Scalable up to Level 5 as needed with up to 19 GB RAM (approx. 1,500 processes per minute) from $1.99/month per level

   Learn More

  • 2 GB E-mail Storage per account

  • For the free domain offer, please choose from the following extensions:
   com, net, org, info, biz, website, club, me


Hide more featuresShow more features
State and local taxes will apply. Click here for our General Terms and Conditions.
SSS - Konu hakkında sıkça sorulan sorular

1 & 1 ile Web Hosting

 • Web hosting tam olarak nedir?

  Bir web hosting servisini kullandığınızda size kendi web sitenizi oluşturma, yayınlama ve sürdürmenize izin veren bir web alanına erişiminiz olur. Web hosting sağlayıcısınız insanların, müşterilerin ya da arkadaşlarınızın web sitenizle (domaininizin barındırıcısı ve adı) bağlantı kurabilmek için gerekli kaynakları sağlar.
 • Farklı web hosting hizmet türleri var mıdır?

  Evet, genel olarak kendi web varlığını oluşturmak isteyen herkes için erişilebilir geniş bir web barındırma ürünleri yelpazesi mevcuttur. Çoğu web barındırma hizmetleri büyük piyasanın ihtiyaçlarına göre oluşturulmuştur (ücretsiz web-hosting, paylaşılan web hosting, aracı web hosting) bir yandan da diğerleri daha belirgin, daha profesyonel bir kitleyi hedef alırlar (dedicated (kiralık) hosting servisleri, yönetilen hosting servisleri, bulut hosting servisleri)
 • 1&1 ne tür temel web hosting paketleri sunar?

  1&1 başarılı bir web sitesi oluştururken ihtiyacınız olan tüm özellikleri kullanabildiğiniz ve paranızın karşılığını en iyi şekilde alabildiğiniz çeşitli temel web hosting paketleri sunar. Giriş seviyesi paketimiz küçük bir site ile başlamak isteyen ve ucuz web hosting hizmeti arayan web geliştiriciler için idealdir - bunlar size basit ve fonksiyonel HTML tabanlı siteler oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi sunar ancak 1&1 orta seviye paketiyle web geliştiriciler size kolaylıkla tamamıyla profesyonel bir web varlığı oluşturma olanağı sunan, güçte, performans ve depolama alanında bir artıştan yararlanırlar. Web hostingde en iyisini arayan web geliştiriciler için 1&1 premium paketi benzersiz performans ve depolama alanı sunuyor. Dinamik ve interaktif web siteleri geliştirmeye yarayan ek özelliklerle birlikte, bu 1&1 paketleri sınırsız web alanı ve aynı anda birden fazla web sitesi oluşturma imkânı sunuyor. Buna ek olarak, bu üst seviye web hosting paketi, web siteniz büyümeye devam ederken gelişim yazılımınızdan en üst seviyede yararlanmanız için 1&1 Uzman Uygulama Desteğini de içerir.
 • Barındırmaya balşladıktan sonra 1&1 web sitemi geliştirmeme yardımcı olabilir mi?

  İhtiyaçlarınıza en uygun web barındırma paketinde karar kıldıktan sonra, 1&1'in web geliştirme deneyiminizden en üst seviyede yararlandığınızdan emin olmanız için birkaç yolu vardır. Başlangıç olarak, bir programlama uzmanı olsanız da olmasanız da 1&1 Website Oluşturucu size basit ve sezgisel ara yüzüyle güzel, fonksiyonel web siteleri yapma fırsatı verir. Burada hem masa üstü hem de mobil cihazlarda çalışan çeşitli profesyonel kalıplardan seçip düzenleyebilirsiniz - web hosting hizmetinizi üst seviyeye taşımak için mükemmel bir yol. Daha gelişmiş kullanıcılar aynı zamanda NetObjects Fusion'dan - en üst seviye kontrol ve yaratıcılık için 1&1 sürümünden - yararlanabilirler. Websiteniz hazır ve çalışır duruma geldiğinde 1&1 web hosting paketiniz aracılığıyla sitenizi tanıtmanıza yardımcı olabilir. 1&1 Haber Bülteni Aracının tanıtılmasıyla, sosyal medya entegrasyonu ve 1&1 SEO aracının kullanımıyla yeni müşterilere ulaşabilir ve websitenizin kalıcı bir web varlığı oluşturmasına yardımcı olduğundan emin olabilirsiniz. Dahası elinizin altındaki birçok güçlü analiz aracıyla, web sitenizin ve web hosting servsinizin performansını görüntüleyebilir ve ziyaretçilerin davranışları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.
 • 1 & 1'den ücretsiz profesyonel web hosting alabilir miyim?

  Profesyonel web hosting için ücretsiz bir web hosting çözümü çok uygun değildir çünkü malzeme ve server bakımı operatör için masraf yaratır. Bir web barındırıcısı olarak biz gerçek kalitede temel barındırma araçlarına önem veren ve profesyonel web barındırma ihtiyaçları için temel web alanından daha fazlasını bekleyen müşterileri hedef alıyoruz. Bu nedenle makul ücretli hosting paketlerimizi, eşleşen e-posta hesapları ve popüler programlama dilleri ve veri tabanları için destekle donatıyoruz. Dahası, 1&1 ile ilk birkaç ayı tamamen ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

  En kısa süre için profesyonel bir web barındırma sözleşmesi imzaladıysanız ilk birkaç ay için ücretsiz web barındırma alırsınız ancak bundan sonra aylık düzenli bir tarife ödemeye başlarsınız, sonradan çıkan gizli masraflar olmadan. Eğer en kısa süreyi tamamlamadan bir sözleşmeyi iptal ederseniz, ozaman sözleşme başlangıcınızdan itibaren aylık standart tarifeyi ödersiniz ancak her iki tarifede profesyonel web hosting çözümleri içeren ücretsiz bir 30 günlük deneme süresine sahip olursunuz. Bu da paketinizi geri ödeme garantisiyle 30 gün içinde iptal edebileceğiniz anlamına gelir ve profesyonel web hosting hizmetimizi deneme süresince tamamen ücretsiz kılar. Adil koşullarıyla güçlü web hosting hizmetimiz size web projenizi başarılı kılmak için fırsat verir. Bizi bugün deneyin
 • Websitesi hosting hizmetimin güvenli olduğundan nasıl emin olabilirim?

  1&1 tüm müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya adanmıştır - bu yüzden en yüksek seviyede güvenlik ve emniyeti sunmak için sürekli uğraşmaktayız. Yüksek performanslı data merkezimiz 300 Gbit/s dış bağlantı ve web sitesi hostinginize en iyi güvenliği sunmak için en son teknolojileri kullanır. Bunun yanı sıra harici güvenlik duvarı ile gelişmiş SSL koruması herhangi bir dış saldırıya karşı korunmaya yardımcı olur. Değerli verilerinizi güvende tutmak için 1&1 Linux hosting kullanıcılarına Web Alanı kurtarma seçeneği sunuyor. Bu da site yöneticilerine herhangi bir sorunla karşılaşıldığında 6 günlük web sitesi yedeğini geri yükleme seçeneği sunuyor. Bireysel dosyalar da size tam kontrol ve iç rahatlığı vererek ayrı dosyalardan geri kurtarılabiliyor. Son olarak, 1 & 1 SiteLock uygulamalarınızın aylık olarak taranması, SQL, enjeksiyon taraması ve 25'den fazla kullanıcı tanımlı alt sayfalarınıza çapraz site komut dizimi sağlıyor. Bu da herhangi bir zayıf noktanının hackerler istismar etmeden önce tanımlandığı anlamına geliyor. Gelişmiş kullanıcılar için, aynı zamanda size web sitesi hostingde en iyi güvenlik aracını sağlayarak, 1&1 SiteLock Premium 500'e kadar sayfa tarama yeteneğiyle mevcuttur.
 • Web sitem büyüdükçe web hosting seçeneklerimi genişletebilir miyim?

  1 & 1'in tüm web sitesi hosting paketleri son derece esnektir ve genişletmek istediğinizde sitenizin doğal olarak büyümesine izin verir. Daha fazla depolama ve performans seçeneğine ihtiyacınız olduğunda, ihtiyaçlarınıza en uygun hosting paketine yükseltmeniz çok basittir. 1&1'in KONUM-GEREKTİRMEYEN son teknoloji ve yazılımı kullanan veri tabanlarıyla sorunsuz bir şekilde başarılır. Buna ek olarak 1&1 web hosting paketinize herhangi bir zaman eklenebililen birçok ekstralar sunar. Bunlar 1&1 SiteLock Basic ve giriş seviyesi hosting paketleri için 1&1 CDN ve tüm hosting paketleri için SEO Pro, Arama Motoru Pazarlaması ve YerelListe'yi içerir. Bu da masraf ve bakımları size uygun bir seviyede tutmanıza yardımcı olacak, ihtiyaç duyduğunuzda ekleyebileceğiniz güçlü özellikler sunar. Son olarak WordPress, Joomla! ve Drupal gibi birçok açık kod uygulamalarını içerebilme özelliğiyle web sitesi barındırma çözümlerinizin tamamen geleceğe uyumlu olduğundan emin olabilirsiniz. Dahası bunlar yalnzca birkaç basit tıklamayla yüklenebilir.
 • WordPress veya diğer uygulamaları bir 1 & 1 web hosting paketi ile kullanabilir miyim?

  Evet, yeni web sitenizin içeriğini yönetmek için hosting paketlerimiz WordPress, Joomla, Drupal veya Typo3 gibi birçok ilgili uygulamayı kullanma imkânı verir. Yalnızca birkaç tık ile yeni web hosting hizmetiniz hayata geçer.
 • 1&1 web sitesi hosting paketlerini başarılı bir eTicaret platformu yaratmakta kullanmak mümkün müdür?

  Evet, eğer yeni 1&1 web hosting tarifenizle bir eTicaret web sitesi kurmayı planlıyorsanız Magento, PrestaShop, osCommerce ya da Zen Cart gibi açık kodlu uygulamalar arasından seçim yapabilirsiniz.
 • 1&1 bana ne tür bir yeni web hosting desteği sunabilir?

  13 milyonun üzerinde müşterisiyle 1&1, web sitesi hosting hizmetiniz için her zaman kapsamlı bir desteğe güvenebileceğiniz benzersiz bir müşteri hizmeti sunmaktan gurur duyar. Yüksel eğitimli teknik uzmanlarımız web hosting sorunuz ne olursa olsun size mükemmel öneri ve yardıma ulaştıran, 7/24 telefon ve e-posta desteği vermektedir. Tabii ki 1&1 aynı zamanda özellikle web siteniz büyüdükçe ve daha büyük desteğe ihtiyaç duydukça yararlı olan herhangi bir ürünümüzle ilgili soru ve taleplerinize cevap vermek üzere sürekli hazırdır. 1&1 2001 yılından beri en iyi ürünlerle mutlu müşteriler yaratmaktadır ve bu sektörün lideri olarak çalışmaya devam etmek için kendimizi adamış bulunmaktayız. Üst seviye müşteri desteğimiz birçok ödül ve müşterilerin tavsiyeleriyle bilinir hale gelmiştir - bu da ucuz web hosting çözümünüzün hem güvenli hem de aynı anda her zaman güvenilir olduğu anlamına gelir. Web sitesi hosting konusunda uzmanlığınız ya da tecrübeniz ne seviyede olursa olsun, 1&1 size yüzleşebileceğiniz her türlü zorlukta rehberlik etmeye yardımcı olur. Paket seçimiyle ilgili basit sorulardan, sistem yapılandırılmasıyla ilgili daha karışık teknik sorulara kadar 1&1 size ürünlerinden en üst seviyede yararlanmanız ve internetin en iyisinin tadını çıkarmanız için buradadır.
 • Web hosting paketimle ilgili yardıma ihtiyacım olduğunda 1&1 ile iletişime geçebilir miyim?

  Evet, sorunız varsa ya da hosting ürünlerimizden biriyle ilgili bir sorun yaşıyorsanız lütfen 0333 336 5691 numarasından uzmanlarımızla doğrudan iletişime geçin. Faturalandırmayla ilgili sorularınız için lütfen 0333 336 5780 numarasından iletişime geçin. Web hosting siparişinizi telefonla vermek istiyorsanız lütfen satış departmanımıza doğrudan 0333 336 5509 numarasından ulaşın.
 • Chat
  Hotline